Brzy v novém! Od 1.8.2017 najdete všechny firmy na firmy.idnes.cz.


zpět do kategorie

Czech Minibreweries s.r.o.

Ležácké tanky

Ležácké tanky

Výroba nerezových tlakových tanků pro dokvašování (zrání) piva, cideru nebo syceného vína. Na proces hlavního kvašení mladiny, jehož meziproduktem je tzv. zelené pivo, navazuje proces dozrávání piva v tzv. zracích tancích (jinak také dokvašovacích či ležáckých tancích). Během této fáze výroby pivo tzv. dozrává, čili sytí se oxidem uhličitým, který vzniká činností zbylých kvasinek. Tímto pivo získává říz.
Zrací ležácké tanky jsou obvykle konstruovány pro max.přetlak 3.0 bar a testujeme je ve výrobě na tlak 4.0 bar. Takto vyrobené tanky jsou klasifikovány jako tlakové nádoby podle PED/směrnice 97/23/EC.

Alkoholické nápoje Pivo a pivovarnictví

Další produkty této firmy ze stejné sekce

Cidérky

Cidérky

Technologické celky a zařízení pro výrobu nápoje cider. Nabízíme také minipivovary vybavené pro sekundární výrobu cideru.

Další informace

Tanky pro výrobu piva, cideru a vína

Tanky pro výrobu piva, cideru a vína

Tlakové a netlakové nerezová tanky pro výrobu piva, cideru a vína. Cylindricko-kónické tanky, otevřené kvasné kádě a tanky, přetlačné tanky, ležácké tanky, skladovací pivní tanky.

Další informace

Cylindricko-kónické tanky

Cylindricko-kónické tanky

Výroba cylindricko-kónických (cylindrokónických) tanků pro výrobu piva, cideru nebo vína. Vyrábíme cylindrokónické tanky izolované, se 2-6 chladicími zónami, chlazenými chladicí kapalinou. Je možné…

Další informace

Ležácké tanky

Ležácké tanky

Výroba nerezových tlakových tanků pro dokvašování (zrání) piva, cideru nebo syceného vína. Na proces hlavního kvašení mladiny, jehož meziproduktem je tzv. zelené pivo, navazuje proces dozrávání piva…

Další informace